Projekty

Realizacja projektów ma na celu przełamywanie barier, pokonywanie granic, poznawanie innych mieszkańców naszego kontynentu, naszej Europy. Dzięki tym projektom uczniowie poszukują wciąż nowych inspiracji do wykonywania kolejnych zaplanowanych działań.

Na tej stronie prezentowane są przykłady z poszczególnych zadań zaplanowanych w projektach, z którymi zmagają się uczniowie. Nawiązując kontakty ze szkołami partnerskimi nasi uczniowie inspirują swoich zagranicznych rówieśników i w tym samym czasie poszukują inspiracji u nich.

Ten rodzaj doświadczenia pozwala uczniom na wirtualne podróże i odkrywanie nowych zakamarków Europy w towarzystwie nauczycieli i uczniów ze szkół partnerskich.