Tematy

edukacja międzyprzedmiotowa, obce języki, historia, Informatyka, język narodowy i literatura, muzyka

Daniela Petrášová - Základná škola, Viestova 1, Myjava, Myjava, Slovakia
Dovilė Grubliauskienė - Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla, Kuršėnai, Lithuania
Edyta Borowicz-Czuchryta - Publiczne Gimnazjum im. Bolesława Prusa w Niedźwiadzie, Poland
Ilona Papp  - Németh Kálmán Primary and Art School, Fót, Hungary
Kaja Halvorsen - Halsa barne- og ungdomsskole, Vågland, Norway
Nadezda Kadlecova - Gymnasium Česká Lípa, Česká Lípa, Czech Republic
Weronika Kuś - Gimnazjum nr 14 im. prof. Jana Karskiego w Rudzie Śląskiej, Ruda Śląska, Poland

Cele projektu

Celem tego projektu jest komunikacja między kilkoma krajami. Porównujemy codzienne życie w szkole i poza nią. Analizujemy proces jak stajemy się silnym zespołem, klasąi do końca projektu tworzymy silną drużynę projektową. Uczestnicy projektu zostaną eTwinerami, którzy mają szeroką grupę wirtualnych przyjaciół.

Oczekiwane rezultaty

• Folder na temat różnych świąt I uroczystości w naszych szkołach.
  • Kalendarz ze zdjęciami.
  • Filmy z nagraniami piosenek z różnych okazji.

Informacje o projekcie

W czasie realizacji projektu "eTwinners beyond lessons" obserwujemy życie młodzieży miesiąc po miesiącu w szkole I również poza nią. Partnerzy mogą zaprezentować jak pracują w klasach, jak stają się zgranymi zespołami. Ich życie to również tradycje, uroczystości i festiwale, które będą zaprezentowane w projekcie.